Úvod » Regály a regálové systémy

Regály a regálové systémy

Dodáváme profesionální regály a regálové systémy různých typů: policové regály, posuvné regály, paletové regály a konzolové regály. Realizujeme také patrové sklady a dodáváme ocelové plošiny. Prohlédněte si náš katalog regálů.

Regály

Policové regály 1 Policové regály

Policové regály jsou určeny pro sklady ke skladování především lehčích dílů kde manipulace naskladňování je prováděna ručně. Své nezastupitelné místo mají také v archivech, ve spisovnách, knihovnách, v laboratořích, kancelářích a prodejnách.

Více informací o sekci Policové regály »

Posuvné regály 2 Posuvné regály

Posuvné regálové systémy Flexitek Vám umožní ve stejném prostoru uložit až dvakrát tolik materiálů, archiválií nebo zboží anebo potřebujete pro skladování stejného množství materiálu pouze polovinu prostoru. Obslužnou uličku si vytvoříte právě tam, kde ji potřebujete.

Více informací o sekci Posuvné regály »

Paletový regál 1 Paletové regály

Paletové regálové systémy (nebo také příhradové regálové systémy) jsou základním řešením pro sklady a logistická centra, kde je manipulováno se zbožím uloženým na paletách pomocí manipulační techniky. Výkonnost skladu je závislá na funkčnosti zvoleného regálového systému.

Více informací o sekci Paletové regály »

Konzolový regál Konzolové regály

Konzolové regály jsou určeny především pro skladování velkoplošných a dlouhých materiálů.

Více informací o sekci Konzolové regály »

Patrové sklady 2 Patrové sklady

Patrový sklad je ideální řešení jak jednoduše a bez stavebních úprav lze zvýšit kapacitu regálů nebo maximálně využít výšku skladové haly.Technologie velmi využívaná pro sklady náhradních dílů a rychloobrátkového materiálu, ale také pro archivy nebo knihovny.

Více informací o sekci Patrové sklady »

Ocelová plošina Ocelové plošiny

Ocelové plošiny jsou ideálním řešením jak jednoduše a bez stavebních úprav zvýšit kapacitu skladu nebo maximálně využít výšku skladové haly.Technologie velmi využívaná pro sklady nebo pro kombinaci výroby a skladu, ale také pro kombinaci skladu a kanceláří.

Více informací o sekci Ocelové plošiny »

TOPlist