Profesionální regálové systémy
Poptávka
Poptávka

Konzolové regály

Konzolové regály jsou určeny především pro skladování velkoplošných a dlouhých materiálů. Svou povahou jsou určeny k umístění jak v halách a skladech, tak i ve venkovním prostředí. Vždy je třeba brát v potaz nutnost dostatečně pevného betonového podkladu (podlahy či alespoň základu) do kterého je nutné regály kotvit.
Ve spojení s ocelovými rošty se však konzolové regály stávají i velice flexibilním pomocníkem pro skladování nestejnoměrného zboží, a to především v případě, kde se sortiment a typ zboží průběžně mění.

Konzolové regály zaručují

Optimální využití prostoru
Rychlou manipulaci se zboží
Přestavitelnost konzol

Povrchová úprava konzolových regálů

Všechny ocelové profily jsou kvalitně nalakovány. Barva stojanů a konzol je modrá RAL 5010 nebo zelená RAL 6020. Součástí dodávky jsou všechny spojovací díly, napínáky a kotevní šrouby nutné pro montáž regálů. Na ochranu proti korozi jsou některé díly v pozinkovaném provedení.

Těžké a dlouhé materiály lze z našich regálů snadno odebírat

Konzolové regály budeme navrhovat dle vašich požadavků přímo na míru. Nadimenzujeme vám konzolové regály přesně podle materiálu, který hodláte ukládat.

Informace pro poptávku

Chcete nám zaslat poptávku, či se dozvědět více informací? Kontaktujte nás prosím pomocí níže uvedeného poptávkového formuláře.
Pro vypracování nabídky potřebujeme znát rozměry a hmotnost ukládaného materiálu pro jedno podlaží. Dále je dobré uvést uvažovanou výšku pro regál, resp. výšku poslední ukládací úrovně.

Poptávkový formulář

Cenovou kalkulaci vám zpracujeme zdarma v co nejkratším možném čase (běžně do 48 hod.), a navíc vám poradíme, jak nejlépe využít prostor, který máte k dispozici.

Fotogalerie

chevron-left
chevron-right
DIRP, s.r.o.
P.O. Box 90
areál Nivky - Nivky 630 
Blučina
664 56
Otevírací doba
Po-Pá: 7.30-16.00 hod.
© 2024 DIRP, s.r.o.| Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
hello world!
cross