Profesionální regálové systémy
Poptávka
Poptávka

Policové regály

Policové regály jsou určeny pro sklady ke skladování především lehčích dílů, kde manipulace a naskladňování je prováděno ručně. Své nezastupitelné místo mají také v archivech, ve spisovnách, knihovnách, v laboratořích, kancelářích a prodejnách.
Pro maximální zabezpečení všech vašich požadavků na skladování nebo archivaci nabízíme vysoce kvalitní profesionální regálový systém.

Regálový systém Variant FL a FZ

Systém Variant FL a Variant FZ je bezšroubový regálový systém promyšlený do nejmenších detailů. Regál se skládá z rámů a polic, kde rámy tvoří dvojice stojin spojená patřičným počtem příček. Stojina je dole opatřena plastovou popř. kovovou patkou. Police jsou řešeny jako samonosné panely příslušné délky a šířky zavěšené na regálových rámech pomocí háčků. Stabilita regálové sestavy je zajištěna zavětrovacím křížem.

Rozměry policových regálů

Standardní výšky regálů: 1830 mm, 1950 mm, 2190 mm, 2550 mm, 2910 mm
Standardní moduly regálů: 840 mm, 1000 mm, 1240 mm
Standardní hloubky polic: 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm, 500 mm, 600 mm

Výšky regálů, standardní moduly a hloubky polic lze libovolně kombinovat!!!

Regály Variant jsou velmi často využívány pro uložení archiválií. K tomuto účelu má regálový systém všechny předpoklady
hloubky polic od 200 mm
často používanou hloubku police 350 mm – pro uložení spisů „na ležato“
přestavitelnost po 20 mm
háčky zapuštěné do police – pro plné využití délky polic
spoustu doplňku pro zvýšení komfortu
nosnosti polic od 90 kg do 220 kg

Doplňky

Policový regálový systém Variant je plně komfortní: každá police může být vybavena zadním dorazem, výztuhou pro zvýšení nosnosti nebo děličem police. Do regálu je možné místo polic umístit např. výsuvné police, výsuvné zásuvky, držák na mapy, atd. Regál jako celek je potom možné opatřit zadní nebo dělicí stěnou (při oboustranném provedení), posuvnými nebo otevíracími dveřmi a nebo plným rámem, to vše v několika barevných odstínech.

Barevné provedení

Oba typy policových regálů se liší pouze barevným provedením, viz následující tabulka.
Typ Variant FL Variant FZ
Rámy tmavě šedé RAL 7016
Police světle šedé RAL 7035 pozinkované
Plné rámy, zadní stěny, dveře světle modrá RAL 5012, světle zelená RAL 6027, popř. světle šedá RAL 7035 nebo tmavě šedá RAL 7016 a nebo bílá RAL 9003. Další odstíny barev na poptávku a za příplatek.

Informace pro poptávku

Chcete nám zaslat poptávku, či se dozvědět více informací? Kontaktujte nás prosím pomocí níže uvedeného poptávkového formuláře. Pokud máte zájem o přesnou cenovou nabídku, uveďte prosím požadovanou výšku, hloubku a šířku regálů. Vhodné je také určit počet polic v jednom modulu a jejich předpokládané zatížení, a také zda máte zájem o nějaké doplňky, jako jsou plné krajní rámy, děliče nebo zadní zarážky.

Poptávkový formulář

Cenovou kalkulaci vám zpracujeme zdarma v co nejkratším možném čase (běžně do 48 hod.), a navíc vám poradíme, jak nejlépe využít prostor, který máte k dispozici.

Fotogalerie

chevron-left
chevron-right
DIRP, s.r.o.
P.O. Box 90
areál Nivky - Nivky 630 
Blučina
664 56
Otevírací doba
Po-Pá: 7.30-16.00 hod.
© 2024 DIRP, s.r.o.| Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
hello world!
cross